• Новинка
FiberCablesDirect - 8M OM1 LC ST Fiber Patch Кабел | 1G Plenum Duplex 62.5/125 LC to ST Multimode Jumper 8 Meter (26.24 ft) | Възможности дължина: 0.5 М-300М | Произведено в САЩ | 1/10g mm sfp 1gbase ofnp lc-st

FiberCablesDirect - 8M OM1 LC ST Fiber Patch Кабел | 1G Plenum Duplex 62.5/125 LC to ST Multimode Jumper 8 Meter (26.24 ft) |

BGN 56.00
Налично

Налично

Описание на оптичен кабел : OM1 LC ST Fiber Patch Кабел 8 M Plenum 1 Gb Duplex Corning 62.5/125 Multimode Fiber core/обшивка.Оранжево яке с рейтинг OFNP, в сила от мълния и ремък.Се използва в образователни, корпоративни, военни/на отбраната, държавна, медицински, финансови и търговски сектори.Детайли кабел пластира влакна : 8 метра (26.24 фута), двухшпиндельный (2 влакна), 2.0 мм, външен диаметър, Подсилени с Цип-кабел, LC-ST прекратява, мулти-режим влакна (MMF) оптичен пач кабел / скок.Жило / обшивка : Жило влакна диаметър Corning 62.5 μm (микрона) / обшивка диаметър 125μm (1 микрон 1 one-millionth/1 метър).Оптичен жило е заобиколен от прозрачен обърната материал с нисък коефициент на пречупване.Светлината съдържа в ядро влакна (на пълно вътрешно отражение), принуждавайки влакна в сайта кръпка-корда действа като waveguide.Светлината преминава през влакна, подскачащи от границата между ядрото 1 Gb Ethernet Разстояние 300 метра 850 нм / 600 метра при 1310 нм. 10 Gb Ethernet разстояние от 33 метра при 850 нм / 300 метра с 1310 nm.Честотна лента OM1 е 160-200/500 Mhz-км @850/1300 нм.Максималната загуба конектор : Загуба на connector 0.50 d BTypical : Загуба на връщане 0.30 d BTypical -25 d BAll, оптичен кабели тествани в съответствие с ANSI/TIA/EIA-455-171-Стандарти за отслабване A - 2001 разработени от квалифициран специалист по оптоволокну и внимателно опаковани с резултатите от теста.Не е нито твърде голям, нито твърде малък поръчка.Търговия на едро поръчки за връзки влакна пач-кабели с дължина над 35 метра могат да изискват допълнителен ден-два за доставка, в зависимост от поръчаните количества, но повечето поръчки се изпращат в рамките на 24 часа или по-малко.Ние предлагаме повече от 35 популярните варианти дължина, в нашите онлайн каталози от 0,5 до 300 метра, които могат да се изпращат в същия ден.Експресна възможности за доставка на поръчки, които изпращаме, включват UPS, USPS и 1 ден, 2 дни, 3 дни и земята.Fed Ex също е на разположение за международни поръчки.Ние правим е правилно и с качествени продукти, отлична опаковка и бърза доставка до всяка точка на света.

Подробности

Подобни продукти в категория